Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Zdenka

Zdenka

 

Přírodní nadšenkyně s citem pro detaily

Zdenka má v pražírně na starosti hlavně koordinaci zaměstnanců se zdravotním omezením. Deleguje úkoly a stará se o to, aby to v pražírně šlapalo a káva k vám dorazila včas a pěkně zabalená.

Než se Zdenka dostala k nám, několik let pracovala v sociálních službách s hendikepovanými lidmi a seniory. Jak sama říká, tahle práce jí dává smysl a baví ji. Původně je ale grafička a celkem dlouho se této profesi i věnovala. Z té doby Zdence zůstal smysl pro detail, což v pražírně velmi oceňujeme. Dokáže totiž perfektně nejen zkontrolovat a zabalit zakázku, ale spolupracuje na naší komunikaci navenek: z textové i grafické stránky. A vychytá i tu nejmenší chybku!

Volný čas ráda tráví na své zahrádce. Pěstuje zeleninu, bylinky a všelijaké jiné jedlé plodiny a ráda je i zpracovává. Zajímá se o permakulturu, tedy jak zahradničit v souladu s přírodou, a také udržitelný životní styl. „Právě zkouším tzv. no poo metodu, což je mytí vlasů bez šamponu – použít se dá třeba žitná mouka nebo jiné věci, které máme běžně v kuchyni, a to mě na tom baví. A má to hned několik výhod – je to bez chemie, v podstatě bez obalu, ušetříte, a především to vlasům dělá opravdu dobře.“ A že se skvělý výsledek dostavil, je patrné z fotky.

Když zrovna nemá doma do čeho „rýpnout“, nejšťastnější je, když vyrazí na pár dní do přírody.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.