Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Kávový slaný karamel Modrý domeček

Vynikající slaný karamel vyrobený z nejkvalitnějších surovin s unikátní příchutí naší Fair & Bio kávy.  

  • (11 ks) Skladem
163 Kč
Kategorie: Dárky
 

Kávový slaný karamel Modrý domeček (235 ml)

 

Vynikající slaný karamel z kavárny Modrý domeček je vyrobený z nejkvalitnějších surovin bez přidaných chemických látek. Vyrábí se ze tří složek – smetany, cukru a soli. Obsahuje také naši Fair & Bio kávu, kterou v jejich kavárně už dlouhá léta připravují. Nebáli se experimentovat a vytvořili tak neodolatelné spojení slaného karamelu a jemné chuti kávy. 

I když se jedná o jednoduché složení, proces výroby je relativně zdlouhavý, fyzicky náročný a vyžaduje dokonalé načasování. O to pyšnější v kavárně na svůj karamel jsou a právem patří mezi jejich nejoblíbenější dárkové produkty.

Slaný karamel si nejlépe vychutnáte ve spojení s výběrovou kávou. Milovníkům nevšedních chutí také udělá radost náš dárkový set Karamelový požitek.

 

Slany karamel Modry domecek

 
Složení: smetana, cukr, sůl, Fair & Bio káva. 
Po otevření uchovejte v chladu, spotřebujte do 14 dnů. 
 

O KAVÁRNĚ MODRÝ DOMEČEK 

Kavárna Modrý domeček je integrační sociální podnik, který od roku 2007 provozuje spolek Náruč v Řevnicích. V kavárně pracují lidé s různým typem zdravotního znevýhodnění. V jejich práci je podporují pracovní terapeuti. Kavárna nabízí kromě naší Fair & Bio kávy sladký a slaný sortiment vlastní výroby a jídla z vlastních čerstvých těstovin. 

Posláním sociální firmy je zvýšit kvalitu života a předcházet sociálnímu vyloučení osob s mentálním postižením a duševním onemocněním. 

Více na www.modrydomecek.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: