Novinka Fairtrade Bio

Bezobalové předplatné

2 160 Kč
  • frekvence dodání
  • druh kávy
Kategorie: kávové předplatné
 

Chcete naši kávu odebírat pravidelně a přitom se snažíte minimalizovat odpad, nebo dokonce žijete zero waste? Přicházíme s konceptem bezobalového předplatného kávy! Jde o pravidelné zasílání kávy v opakovaně použitelných dózách.

 

Jak to funguje?

Vyberete si druh kávy a frekvenci doručení a my vám ji budeme dodávat v dóze. V rámci bezobalového předplatného posíláme 400 g kávy a dodáme vám ji celkem . Zaslání je možné pouze přes Zásilkovnu, dopravné je zahrnuto v ceně.

Máte svou oblíbenou kávu? Zvolte možnost „jedna konkrétní káva“ a druh kávy specifikujte v poznámce v košíku před dokončením objednávky (ve 3. kroku).

Máte rádi změnu a chcete kávy raději střídat? Vyberte z možností váš způsob přípravy a my vám pošleme vždy jinou kávu z aktuální nabídky v dané kategorii. V rámci předplatného jsou zahrnuty pouze Bio kávy.

V případě zájmu o individuální předplatné nás neváhejte kontaktovat.

 

Jak probíhá výměna dózy?

První doručenou zásilku si vyzvednete na vybraném místě Zásilkovny naprosto standardně. Při dalších doručeních si s sebou na výdejní místo vezměte prázdnou dózu z předchozího dodání. Tu podáte zdarma jako zásilku k odeslání tak, že sdělíte specifické heslo, které od nás obdržíte. Adresu vědět nepotřebujete, dózu ani nijak neoznačujte – heslo je jediné, co k odeslání potřebujete. Takto jednoduše při převzetí plné dózy zároveň odešlete prázdnou dózu.

Než se vydáte na výdejní místo Zásilkovny, vždy prosím vyčkejte na potvrzující e-mail či SMS od Zásilkovny s upřesněním, kdy bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí.

 

Co je to za dózu a jak je to s hygienou?

Dóza je vyrobena z tmavého potravinářského plastu, a je tedy k přepravě i skladování kávy naprosto vhodná. Pro přepravu je samozřejmě zapečetěná proti otevření. Vrácené prázdné dózy před dalším použitím vždy důkladně vymyjeme a vydesinfikujeme.

 

P1160828

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.