Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Jarda

Jarda2

 

Milovník aut a rychlosti

Od prvních dní, kdy k nám v létě 2018 Jarda přišel, je vidět, že ho práce v pražírně baví. A také mu jde hezky od ruky. Na směnu chodí většinou s předstihem, aby si stihl připravit svoje věci a pracoviště. Nejvíc se těší na mletí kávy a přátelský kolektiv. K práci přistupuje zodpovědně a svědomitě, a díky tomu včas podchytí nějaké ty chybky. Kontroluje sebe i ostatní, proto občas z legrace říkáme, že u nás „šéfuje“.

Bydlí v Kostelci nad Labem v domku, kde žije se svou maminkou a bratrem. Jeho velkou životní radostí jsou rychlá americká auta. Patří k nim třeba Ford Mustang Shelby, který má zrychlení z 0 na 100 za 4,1 sekundy. Nepřekvapí, když Jarda řekne, že jeho oblíbené filmy jsou Rychle a zběsile nebo 60 sekund. „Znám je už nazpaměť,“ směje se.

Kvůli svému hendikepu však Jarda nemůže vlastnit řidičský průkaz, a tak se alespoň prohání po cestách na kolech svého bicyklu. Jeho oblíbená trasa je okolo Labe nebo z Kostelce nad Labem do nedalekých Tišic. A když je teplo, rád si udělá osvěžující zastávku na koupání v pískovně Mlékojedy.