Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Lucka

Lucka_B

 

Markeťačka s nadšením pro sociální podnikání

Akční a usměvavá Lucka pracuje v naší pražírně od května 2021 a díky bohatým zkušenostem z reklamních agentur dokáže dokonale zorganizovat celý marketing. Právě ona domlouvá spolupráce, stará se o to, abychom byli vidět, představuje zajímavé novinky, informuje o všem, co se v pražírně i mimo ni děje a zvládá sto dalších činností a úkolů.

Potkat ji můžete nejen na akcích s baristickým pultem, kterých se naše pražírna účastní, ale organizuje i teambuildingy, na které se všichni těšíme už od konce zimy. „Nejvíc mě na mojí práci baví to, že můžu zkušenosti z velkých firem uplatnit i v sociálním podnikání,“ říká. „Taková práce s environmentálním přesahem mi dává smysl a naplňuje mě. Navíc se setkávám se spoustou inspirativních lidí.“ 

Svou prací žije a kávu miluje, hlavně naši výběrovku z Indie. Doma si vychutnává kávu filtrovanou, v kavárně nebo v naší pražírně si ráda dopřeje cappuccino s dokonale našlehaným mlékem. Když se zrovna nestará o pražírnu, ráda cestuje – její láskou je Island a severské země. Žila také rok v Amsterdamu a v Lublani, kde studovala.