Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Marcela

Marcela

 

Nejrychlejší pracant s klučičí duší

Marcela se narodila v Brandýse nad Labem. Dětství ale moc šťastné neměla. Od sedmi let byla v dětském domově a pak ve výchovném ústavu. Nyní již několik let pobývá v chráněném bydlení ve Staré Boleslavi, kde je spokojená. Má moc hezký vztah s babičkou, která jí celý život podporuje a jezdí za ní na návštěvy.

Ve výchovném ústavu se Marcela vyučila kuchařkou. Vaření ji ale nikdy moc nebavilo. Před tím, než nastoupila do naší pražírny, zkoušela pracovat v prádelně a pak v jídelně, ale pořád to nebylo ono. To až práce v pražírně ji opravdu chytla a možná i díky tomu je při vážení a balení kávy jednoznačně nejrychlejší členka našeho týmu.

Jako malá si Marcela hrála radši s autíčky než s panenkami. Vždy se cítila být spíš klukem, proto nosí pánské oblečení a vlasy si stříhá nakrátko. Umí se odvázat a jak je vidět, nebojí se ani pořádného číra na hlavě.

Když je Marcela v dobré náladě, je hodně upovídaná a je s ní legrace. Například nám ráda vypráví, jak ji baví dávat starým věcem nový život. Je to taková naše královna upcyklace. Také je milovnice zvířat, nejradši má psi. „Moc bych si přála bydlet v domečku se zahradou, kde bych mohla mít pejska,“ říká. Zatím si pořídila alespoň rybičky a její spolubydlící mají dvě kočky.