Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Pepa

Pepa_B

 

Kytarista se zálibou v počítačích 

Pohodář Pepa pracuje v naší pražírně od července 2021 a do kolektivu jako tichý, pracovitý a spolehlivý pracant rychle zapadl. Je také autorem některých obrázků, které můžete najít jako překvapení v našich zásilkách kávy. Pokud je na vašem obrázku domeček, stromeček nebo drak, pak je velká pravděpodobnost, že obrázek je pozdrav právě od Pepy.

Kávu má rád, nejraději připravenou jako cappuccino. V práci si našel kamaráda Jardu, se kterým si nejvíc rozumí a navzájem si pomáhají. Delší dobu se zná také s naším Davidem, seznámili se totiž v chráněném bydlení na Moravě, kde společně pobývali. 

Nyní bydlí Pepa v Čelákovicích v chráněném bydlení, kam se z rodné Moravy přestěhoval a kde se mu moc líbí. A díky tomu ho život zavál i k nám do pražírny. Když Pepa zrovna nebalí kávu, ve volném čase rád hraje hry na počítači (hlavně ty, kde jsou auta), kouká se na akční filmy, kdy nejvíc fandí Rambovi, a když je čas, rád zajde do kina na pohádku. 

Co se hudby týče, nebojí se třeba pořádně hrábnout do strun – hraje totiž na elektrickou kytaru v kapele Roman Radkovic Collective a podporuje zpěváka na koncertech. Na kytaru se naučil hrát, když žil v příspěvkové organizaci Domov u lesa.