Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Štěpán

Stepan2

 

Nadšený sběratel se znalostí znakové řeči

Štěpán vášnivě sbírá policejní a vojenské uniformy. Ve skříni mu jich momentálně visí asi čtrnáct. Některé má tolik oblíbené, že v nich rád přijde i do práce. Rád sbírá i nášivky (těch má už 250 kusů), vizitky (3500 kusů) a angličáky či motorky (300 kusů).

Do naší party patří od podzimu 2016. Pracant je to velmi pozorný a svědomitý. Jeho zkušenost s kávou to není první. Předtím pracoval v kavárně Berenika ve Vysokém Mýtě, kde byl dokonce vyhlášen jako nejlepší číšník.

Štěpán vyrůstal v Orlických horách, kde si už od malička hrál s kamarády na vojáky. Vyučil se zahradníkem a s nadsázkou dnes říká: „Bylo to jen letní vzplanutí.“ Jediné zahradničení, kterému se dnes rád věnuje, je sázení velikonočních pomlázek u rybníka, kde si v dětství hrával. Už jich je tam více jak patnáct.

Nade vše miluje svoji přítelkyni Moniku, kvůli ní se naučil základy znakové řeči. Společně rádi chodí na různá představení do divadel, zajdou si na výstavu nebo se jen tak prochází přírodou. Jejich další velkou společnou zálibou je vaření – „láska přece prochází kuchyní,“ směje se Štěpán.