Štěpán

stepan medailonek banner

 

Nadšený sběratel a kávový milovník

Štěpán vášnivě sbírá policejní a vojenské uniformy. Ve skříni mu jich momentálně visí asi čtrnáct. Některé má tolik oblíbené, že v nich rád přijde i do práce. Rád sbírá i nášivky (250), vizitky (3500) a angličáky či motorky (300).

Do naší party patří od listopadu 2016. Pracant je to velmi pozorný a svědomitý. Jeho zkušenost s kávou to není první. Předtím pracoval v kavárně Berenika ve Vysokém Mýtě, kde byl dokonce vyhlášen jako nejlepší číšník.

Štěpán vyrůstal v Orlických horách, kde si už od malička hrál s kamarády na vojáky. Vyučil se zahradníkem a s nadsázkou dnes říká: Bylo to jen "letní vzplanutí". Jediné zahradničení, kterému se dnes rád věnuje, je sázení pomlázek u rybníka, kde si právě v dětství hrával. Letos o Velikonocích jich tam napočítal celkem 16.

Nade vše miluje svoji přítelkyni Moniku, díky ní se od základu naučil znakovou řeč. Společně rádi chodí na různá představení do divadel, zajdou si na výstavu nebo se jen tak prochází přírodou. Jejich další velkou společnou zálibou je vaření - “láska přece prochází kuchyní,” směje se Štěpán.

Jeho velký sen je proletět se vrtulníkem Mig-24.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.