Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny. Více informací najdete zde.
Doprava zdarma nad 300 Kč do Zásilkovny.

Veronika

Veronika_B

 

Srdce našeho podniku a milovnice historie 

Veronika bývá v jednom kole – má totiž na starost provoz pražírny a koordinaci zaměstnanců se zdravotním omezením. Deleguje úkoly a stará se o to, aby to v pražírně šlapalo a káva k vám dorazila včas a pěkně zabalená.

Rodačka z Třebíče působila na mnoha obchodních pozicích nejen ve stověžaté Praze, aby ji osud nakonec zával k nám do Kostelce nad Labem, kde se usadila. V naší pražírně pracuje od května 2021, od září na plný úvazek. Je maminkou čtyřleté holčičky Nelinky. 

Verča sice vystudovala střední školu veterinární, ale její srdce patří obchodu. A když se k byznysu přidá i dobrá parta fajn lidí, nelze si přát nic lepšího. Veronika má jako asistentka na starosti i naše znevýhodněné zaměstnance, kterým zadává práci a pomáhá jim s jejich každodenními úkoly. I když je pozice asistentky její premiérou, ke každému si intuitivně dokáže najít cestu, k zaměstnancům přistupuje individuálně a nachází si vlastní komunikační způsob. Každý má totiž jiné potřeby, každému jde něco jiného. Podle toho Veronika upravuje a rozděluje náplň práce. Nakonec tak jsou spokojeni všichni, práce jde pěkně od ruky a všechny baví. A to je ideální. 

Díky zkušenostem z naší pražírny Veronika prý přestala být takový nervák, je víc v klidu a už se nebojí ani zdánlivě nekonečných otázek „A proč?“ Zjistila, že klid je někdy nejlepší odpověď na všechno. Kromě koordinace provozu u nás vyřizuje objednávky, komunikuje se zákazníky, připravuje kávu. Sama miluje hlavně tu etiopskou. 

Ve volném čase nejraději relaxuje při nakupování, ale ne ledajakého, dbá při tom na to, odkud produkty pochází, a snaží se je pořizovat bez zbytečných obalů. Milovnice muzikálů, fantasy, historických filmů, seriálů a Harryho Pottera ráda jezdí na výlety nejen po okolí. Baví ji české hrady, zámky a muzea, která zajímají i malou Nelinku. Hlavně ta interaktivní.